e-Fatura Referanslarımız


100'den fazla ülkede 120.000 sirket calısanı ile 2008 yılında 18,3 milyar Euro'yu aşan satış rakamına ulaşmıştır.Türkiye'de 1000'i askın calısanı,3 merkezi ,145 bayisi ile çalışan Schneider Electric SNI E-Fatura çözümünü seçti.

2011 yılını 3.9 Milyar Euro ciro ile kapatan 140 ülkede 20,000 çalışanı olan ilaç sektörünün öncü firmalarından Servier İlaç SNI E-Fatura çözümünü seçti .


66 ülkede 39,000 çalışanı ile dünya kimya sektörünün lider firması Merck Group SNI E-Fatura çözümünü seçti. .

1908 yılında kurulan ve dünyanın en büyük otomotiv ve ticari karayolu çelik ve alüminyum jantlar üreticisi olan Hayes Lemmerz International, Inc SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Yurt içinde güçlü distribütörü İncitaş ile, 100 ana bayi, 3.500 'e ulaşan Perakende Satış Noktası ve 180 teknik servisi olan ve yurtdışında da 90 değişik distribütörüyle, 66 ülkede geniş bir müşteri kitlesine sahip olan İnci Akü SNI E-Fatura çözümünü seçti.


1979 yılında Bayraktarlar Holding bünyesinde kurulan ve toplam 30.000 m2 açık, 22.000 m2 kapalı alan, yaklaşık  500 kişilik istihdam sağlayan Farba SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Dünyanın en önde gelen sanayi devlerinden biri olan AkzoNobel SNI E-Fatura çözümünü seçti.Alcatel-Lucent E-fatura surecleri icin SNI E-Fatura çözümünü seçti.


1926 yılında kurulan ve bir Avrupa ilaç grubu olan Recordati SNI E-Fatura çözümünü seçti.


25 yıllık deneyimiz ile basım sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmete sunan Umur Basım Sanayi ve Ticaret SNI E-Fatura çözümünü seçti.


1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladyan ve yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulunan Korozo SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Kansai Altan Boya Sanayi A.Ş. İzmir’de 100 bin m²'lik alanda konumlandırılmış 65 bin ton kapasiteli bir boya üretim şirketi olan ve aynı zamanda boyanın ana ham maddesi olan polimer ihtiyaçlarının yaklaşık 77'sini de, aynı yerleşim alanında yer alan 16 bin ton kapasiteli polimer üretim tesisinden temin etmekte olan Kansai Altan SNI E-Fatura çözümünü seçti.


DIC Grubu üyesi olan, dünyanın en büyük matbaa mürekkebi ve pigment üreticisi olan aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik ve kozmetik gibi benzeri endüstriyel alanlarda da önemli malzeme tedarikçilerinden olan Sun Chemical SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve Avrupa Otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olmayı hedefleyen Rollmech SNI E-Fatura çözümünü seçti.


1957'de kurulan, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkan Hunca SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında Samsung , Microsoft, Asus, Packard Bell ,Kingston , AMD, Creative, Acer, Benq, Samsung Techwin gibi uluslarası markaların ürünlerini, Türk kullanıcısının hizmetine sunan Koyuncu Elektronik SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Türkiye genelindeki satış destek faaliyetlerini, 81 ilde yaklaşık 5000 sabit bayi, 1000 adet mobil bayi, internet üzerinden 6 adet elektronik bayi, GSM, çağrı merkezi ve dijital TV yayını aracılığı ile gerçekleştiren İnteltek SNI E-Fatura çözümünü seçti.


150’den fazla ülkede faaliyet gösteren , küçük ev aletleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Groupe SEB SNI E-Fatura çözümünü seçti.


2010 yılında ulaştığı 6.2 milyar Dolar cirosu ve 34 ülkede 43 bin çalışanıyla dünyanın en prestijli otomobil markalarına yaşam veren Federal-Mogul Corporation SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Dünyanın en büyük toz boya üreticisi olan Akzo Toz Boya SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Bericap Türkiye Kapak Sanayi Ltd. Şti. ünvanıyla ambalaj sektörünün lideri durumunda faaliyet gösteren Bericap SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Dünyanın önde gelen sportlifestyle şirketlerinden biri olan Puma SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Sahip olduğu sorumluluğun bilinciyle ekonomik ve sosyal hayatımızdaki yeri tartışılmaz olan elektrik enerjisinin Trakya genelinde tüm abonelerine yeterli, kaliteli, sürekli ve düşük maliyetli bir şekilde sunulmasını temel amaç edinen TREDAŞ SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden olan Adidas 1920'lerde Nürnberg yakınlarında kurulmuştur. Futbol, golf, koşu gibi spor dallarında spor ürünleri ve malzemeleri üreten Dünya devi 1949’da şu anki resmi adını- adidas AG-almış ve "Impossible is Nothing" sloganıyla piyasadaki iddiasını kanıtlamıştır. Adidas e-Fatura sürecinde SNI ile çalışmayı tercih etti.


Temelleri 1958’de Kayseri’de otomotiv yedek parça girişimiyle atıldı. 2012 yılı sonunda toplam ikisi yabancı ortaklı olmak üzere 6 şirket, 935 milyon dolarılık cirosu ve 1000’i aşkın çalışkanı Türkiye’nin önde gelen saygın kuruluşlarından biri olmuştur. Dünyanın en prestijli markaları arasında sayılan isimleri portföyüne karan Bayraktar bu süreçte SNI ile çalışma kararı aldı.


1983 yılında kalıp sünger üretimi amacı ile kurulmuş olan Martur, bugün otomotiv sektörü için koltuk üretiminde dünya çapında ve lider tedarikçilerden biridir. Bursa'da üç fabrikada, 1450'den fazla çalışanı ile Martur, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni yatırımlar yapmaktadır. Otomotiv endüstrisi ve araç içi için yüksek kalitede komponentler üreten bir şirketler topluluğunun üyesi olan Martur, müşteri beklenti ve taleplerini dünya çapında yerine getirmeyi amaçlamıştır.


Vizyonu, yenilikçi yapısı ve ürün geliştirme süreçleriyle tasarlanmış, Dünya’nın en iyi komponentleriyle hayat bulmuş ve modern üretim tesislerinde titizlikle inşa edilmiş Hidromek ürünleri kalite ve endüstride liderlik tutkusunun bir bileşimidir. 1978’de Ankara’da kurulan sektör lideri, 1991’de dünyanın ilk dört tekerden çekişli ve direksiyondan kumandalı iş makinasını üretti. Hidromek iş makineleri sektöründe bir dünya markası olmayı hedefliyor.


1987 yılında yurt içi ve yurt dışındaki petrol, doğal gaz ve su nakil hatları ile diğer çeşitli endüstriler için spiral kaynaklı çelik boru imalatı yapmak üzere kurulmuş olup, ortaklık yapısı çoğunluk hisseye sahip Çukurova Grubu ile Nokia Corporation, Finnish Fund For Industrial Co. Ltd. ve Başarı Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş. firmalarından oluşmaktadır. NOKSEL, Avrupa pazarlarında daha iyi bir performans göstermek amacıyla, 2008 yılında İspanya’da NOKSEL Espana S.A firmasını kurmuştur.


1953 yılında ilk eczanesini açıldı ve ruhsatlı, tedavi edici bitki çayları üretimine başlandı.1975’te Drogsan Doğa Kaynaklı İlaç Hammaddeleri San. ve Tic. A.Ş adı altında ilk üretim tesisi Ankara'da kuruldu. Uluslararası atılımların başlangıcı olarak Afrika’nın en kalabalık ülkesi olan Nijerya’ya ilk ihracat yapan Drogsan, Ar-Ge laboratuvarlarını kurarak alanında söz sahibi olduğunu kanıtladı.


1957'de kurulan, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkan Hunca SNI E-Fatura çözümünü seçti.


2011 yılında kurulmuş olmakla birlikte Mir Holding, 1987 yılında kurulan Dizayn Grup firmasının farklı iş ve sektörlere yönelik farklı açılımlarının ayrı kurumsal firmalar ve markalar adı altında tanımlanması ve ilgili işlerin bu farklı şirketlere delege edilmesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Kendine misyon olarak “teknolojinin sınırlarını zorlayarak insanlığın çare bulamadığı sorunlara çözüm geliştirmek” vasfını seçip her anlamda bunu içselleştirmeyi başarabilmiş bir firma olan Mir Holding, teknolojiyi çoğunluğun hizmetine sunan anlayışı ile Termodinamik, Akışkanlar mekaniği, Isı transferi ve Malzeme olmak üzere 4 ana başlıkta teknoloji geliştiren bir firmadır.


Türkiye'de 1986 yılında başladığımız faaliyetlerine bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da bulunan ofislerimizde 1100'ü aşkın profesyonel kadromuzla Denetim, Vergi, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Finansman ve Kurumsal Risk alanlarında hizmetler sunmaktadır. Vizyonu, mükemmelliğin belirleyicisi olmak olan Deloitte, paydaşları tarafından saygı duyulan bir kurum olması ile hayat bulmaktadır.


W. R. Grace & Co. tüm dünyada insanların yaşam kalitelerini arttıran ve iyileştiren ürün ve hizmetler sunmaktadır. Ülkemizdeki ve dünyadaki en önemli yapıları koruyup güçlendiren ürünlerimizin ve hizmetlerimizin ayrıcalığı Grace’in tüm lokasyonlarındaki üstün kalite anlayışının yanısıra Grace Çevre, Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemi’ne sürekli gelişim ilkesi ile bağlılığının sonucudur.


90`ların sonunda İzmir`de kurulan Eldor, otomotiv malzeleri konusunda Avrupa ve Dünya pazarında değişmez bir adres olmuştur. Ege Serbest Bölgesi'ndeki iki fabrikasında toplam bin 25 işçi çalıştıran ve Doğu -Batı arasında çok özel bir konuma sahip olan otomotiv devi Eldor, yüksek standartları ve hizmet anlayışı ile yaygın bir üretime ev sahipliği yapar.


1947 yılında Rize’de tuhafiye mağazası olarak hizmete başlayan Saruhan Şirketler Grubu, ileleyen dönemde halk mağazası konumundan Elektrikli ev aletleri, Endüstriyel temizlik makineleri ve toz ve sıvı deterjanların ithalatı yapan bir holding seviyesine erişir. 2007 yılında, Almanya’da Saruhan Deutschland Holding firmasını kurarak, Almanya merkezli faaliyetler geliştirir. Fakir Holdingle önce stratejik ortaklık, daha sonra ise hisse alımıyla tam ortaklık kurulmuş olunur.


1931 yılında Almanya’da Christian Pähr tarafından temelleri atılan firma, yıllık 2 milyar € cirosu ile sürücü otomasyonu branşında pazarda öncü konuma geldi. Think global, act local: SEW-EURODRIVE bu kavram her yerde kullanılmaya başlamadan çok önce, bu ilkeye göre hareket etmeye başladı. 46 ülkede bulunan montaj fabrikalarında ve şirket temsilciliklerimizde ilgili ülkeden uzmanlar çalışmaktadır. Bu sayede “Global Player” bir şirketin know-how ve müşteri hizmetleri ile yerel partnerimizin özel bilgileri birbirlerini tamamlamaktadır. Bu bağlamda SEW-EURODRIVE tüm dünyada müşteriye odaklanmayı hedef almaktadır.


Türk ve Global Otomotiv Üreticilerine dingil ve başta aks kovanı olmak üzere dingil komponentleri ve süspansiyon sistemleri imalatı ile hizmet vermekte olan Ege Endüstri SNI E-Fatura çözümünü seçti.


Üretiminin %90’lık bir bölümünü yurtdışı pazarlarında gerçekleştiren Treysan, dünya genelinde yakaladığı başarılı marka bilinirliğini korumak adına edindiği ihracat tecrübeleri ile kaliteli bir üretim standartına ulaşmıştır. Treysan’ın bir dünya markası olarak en büyük hedefi ise sınırların ötesinde yakaladığı başarıyı daha da yukarılara taşımaktır.


Kervan Gıda, konularında uzman yönetim kadrosu, inovatif ar-ge çalışmaları, modern üretim anlayışı, çevreye duyarlı üretim politikaları ve modern iletişim teknolojileri ile yeni çağın değişen tüketici taleplerine uygun ürünler geliştirerek Türkiye’de ve hedeflediği dış pazarlarda en büyük üç şekerleme firması arasında yer almayı vizyon edinmiştir.


En son teknolojilerle ürettiği yenilikçi, kaliteli ve iddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıdı pazarında lider olmayı hedefleyen Lila Kağıt SNI efatura cozumunu sectı.


Uzmanlık alanı, izolasyon kimyasalları, tiner ve çözücüler olan Iba Kimya 1977 yılında Ankara’da kuruldu. İba Kimya A.Ş., ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, satış hızı, ar-ge ve teknik servis desteği ile müşterilerinin beğenisini kazanarak elektrostatik toz boya sektöründe Türkiye'de lider üretici konumundadır.


1990 yılındaki kuruluşundan bu yana sürekli olarak genişleyerek özel, deneyimli ve yüksek motivasyonlu, 120 çalışanlı bir firma haline gelen MTU, Türkiye’nin güvenilir ürünleri ile kalite çözümler sunmak suretiyle yüksek Alman mühendislik standartlarına ulaşmıştır. Silindir Gömlekleri, gelişmiş teknolojiye sahip makina parkı, ileri teknoloji yatırımları ve eğitilmiş uzmanlara sahip MTU’nun üretim ve kalite standartları ile sıkı uyum içinde üretilmektedir.
Diğer referanslarımızı öğrenmek için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

SNI genel referanslarımızı öğrenmek için tıklayınız.